Blog

İhracat Kafesi


İhracat Kafesi İmalatı


Murpak Ahşap Ambalaj olarak ihracat kafesi imal etmekteyiz. Talepleriniz ve taşınacak ürünlerin özellikleri doğrultusunda ihracat kafesi imalatı yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti daima önemseyen firmamız kaliteden şaşmadan ahşap sektördeki yerini korumaktadır.

ihracat kafesi  ihtiyaçlarınız olduğunda size özel teklifler sunmak için yanınızdayız. Kullanım alanınıza ve amacınıza özel ekonomik ihracat sandığı ile lojistik sürecinde sizlerin yanında olmaktan memnuniyet duyarız.

Tüm ahşap ürünlerimiz ısıl işlemle (ISPM15) imal edilmektedir. Ambalaj maliyetine etkin bir çözümdür ve yapısı ürünlere uygundur. Potansiyel olarak toplam nakliye maliyetlerinizi düşürür.

Ebatları ise firmanızın ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Çeşitli boy ve ebatlarda üretilebilen ihracat kafesi, standartların dışında firmaların talep ettiği büyüklüklerde de üretilebilmektedir.

Müşteri memnuniyetini daima önemseyen firmamız ihracat kafesi konusunda hem doğaya saygı duyarak imalatlarına devam etmekte ve yüksek kalite ahşap ürünler üretmektedir. 

Yüksek kaliteli ahşaptan yapılmıştır ve ekonomik fiyatları ile avantajlıdır.  50 yıllık orman ürünleri 30 yıllık matbaa sektörünün vermiş olduğu tecrübeyle Ahşap Ambalaj sektöründe  hizmet vermekteyiz. İmal ettiğimiz ürünlerden ihracat kafesi için bize arayabilir, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Diğer ürünlerimizi görmek için sitemizdeki ürünler sayfamıza bakabilirsiniz.

Bu ürünlerimiz hem ihracatı yapılan malları korurken, hem de güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.  Ayrıca ahşap ambalaj ürünler ile endüstrinizin ürününü sağlama almakta, korumak ve muhafaza etmenin yanı sıra kullanımında ve nihai sunumunda yardımcı olup lojistik ve depolamada avantajlar sağlamaktadır.

İhracat Sandıkları , İhracat Kafesleri, Ahşap Kasa, Özel Ahşap Yataklar, Özel Kasa İçin Destek, P Boxes, M Boxes, Palet, Kafes, Balonlu Naylon, Karton Koli gibi tüm hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun kaliteli ahşap ürünleri sunmaktadır. İstanbul ihracat kafesi firmaları içinde en uygun ihracat kafesi fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için bizimle irtibata geçiniz.


Blog